Murowana Goślina, Wielkopolskie

ZatrudniĘ Studenta/ Ucznia Do Pracy W Sklepie/ Murowana Goślina

Murowana GoŚlina

Poszukujemy studenta/ ucznia na do pracy w sklepie stacjonarnym na stanowisko: SPRZEDAWCA
Miejsce pracy: MUROWANA GOŚLINA

Wymagania:
 zaangażowanie i samodzielność, dobra organizacja pracy,
 komunikatywność, dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, wysoka kultura osobista,
 zdolność szybkiego uczenia się i wykorzystywania zdobytych informacji w praktyce,
 odpowiednia dyspozycyjność,
 mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i obsłudze klienta.

Zakres obowiązków:
 sprzedaż towarów handlowych,
 profesjonalna obsługa klienta,
 dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oferujemy:
 zatrudnienie na umowę zlecenie,
 przygotowanie do pracy na stanowisku sprzedawcy, w tym szkolenia produktowe i sprzedażowe,
 przyjazną atmosferę pracy,
 pracę w młodym, dynamicznym i profesjonalnym zespole,
 zdobycie nowego doświadczenia w obsłudze klienta.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt i przesłanie CV ze zdjęciem do dnia: 15 maja 2013 r.
tel. 723 066 000

Prosimy o umieszczenie w swojej aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 02 Maj, 2013  19:38

Identyfikator: 456247

Wyświetleń: 2167